Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a mobilom képernyője...

Elromlott a mobilom képernyője nem tudom h mit csináljak?

Figyelt kérdés

A mobilom érintőképernyős Samsung, és a képernyő most megbolondult: ha az alsó részeken nyomogatom akk nem reagál vagy ha igen akk középen lévő dolgokra reagál, és ha középen gyomom meg akk felül reagál. És most nem tudok vissza hívós sms-t küldeni senkinek, sőt a menűbe sem tudok menni.

Használtam vettem, de szinte vadonatújan, és még fél éve sincs h megvette a tulaj. Voltam a szolgáltatómnál (T-Mobil) és a Szerződés papírt kérik, de azt sehol sem találom -még nem is emléxem h volt ilyen csak a jótállási jegye van meg. Most mit csináljak? Pénzem alig van h kifizessem a javíttatását.


2010. júl. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a garanciajegyet és menj vissza. Meg kell javítaniuk garanciálisan még akkor is, ha már nem ugyanaz a tulajdonosa. Amúgy sose értettem, hogy miért ragaszkodnak annyira a garanciajegyhez a mobilcégek, hiszen elvileg pontosan tudják, hogy mikor adták el (gyári szám alapján).
2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahol a telefon eredetileg vásárolva volt kötelesek javítani a telefont, az a gond, hogy ez a garanciajegyen nincs feltüntetve, hogy hol vásároltad (az enyémen legalábbis nincs), így simán elküldhetnek. Viszont javaslom, hogy hívd fel az ügyfélszolgálatukat: 06807267864. Biztos meg tudják mondani, hogy hova tudod bevinni szervizelni.
2010. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalibrálás?? Beállítások--Telefon beállítások--Kalibrálás
2010. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az utobbi válaszólonak.a menőbe se tudok belépni

semmit sem tudok csinálni vele

2010. júl. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!