Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby - használ...

Samsung Corby - használ valaki? Milyen, milyen hibái, milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 06:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Komolyan? xD Nokia 7373-am van, de Samsung s5230at akartam venni :D Ezek szerint inkább ne? :O
2010. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom inkább ne. Én most vettem rá új elő és hátlapot. Nagyon szép, mintha új lenne. Mondjuk minden ember más és más, de ezerszer inkább a 7373, mint a s5230, a corbyról meg ne is beszéljünk.
2010. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom. Szerintem a Corby nagyon jó kis telefon :D

Bár megmondom h nekem nincs de kapni fogok :)

Nem az első perctől kezdve ő kellett ;DDDD

Nekem az igényeimet biztos ki fogja elegíteni (zene hallgatás, emberkék hívása, és esetleg valaki küld nekem valamit :D)

Az igaz viszont hogy nincs usb-je :/

De aki szerencsés mint és és szerencséje is van akkor az előző mobilja is samsung és ha adtak hozzá usb (mint nekem) és jó is a corby-hoz az az usb akkor már nyert ügye van:D

A memóriakártyával is szerencsés vagy mert az az előző mobilhoz kaptam még karácsonyra :D és pont az a fajta ami kell megy í corby-hoz is (MicroSD)

Nekem nincs semmi negatív véleményem a Corbyról:D

2010. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Bocsi nem jól írtam :D

Nekem az elős pertől kezdve ő kellett.

2010. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok írna xd

Bocsi mindenkinek aki a myomorult írásomat nem tudja elolvasni mert egy kicsit hülyén írtam le >.<

De a lényeget lehet érteni ;DDDDDDDD

2010. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A corby szerintem király!Nem buta és jó képeket csinál. És ha már az érintője rossz akkor csak szólok, hogy az s5230-nak gyári hibálya az érintő, ugyais kicsúszhat a csatlakozása és egy 10.000-esért csinálják meg!!!
2010. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
egy nagy sz@r mind kettő meg kell hagyni...jelenleg is boldogít egy s5230as öcsémet meg egy corby...kuka mind kettő..akk már inkább nem kell tapiképernyő vagy már akk az az ocsmány nokia 5230...megbántam..buta választás volt...
2010. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is Corby-t használok és a világon nekem 1 hibája van(am nekem ezen kívül tökéletes):

Az, hogy az érintője néha(CSAK NÉHA) saját életet él. Ez alatt azt értem, hogy néha az asztalon magától bemegy a menübe és letörli a legelső névjegyemet vagy amikor sms-t írok néha nem érzi az érintést és kb 3 másodperc múlva elkezd mindenütt nyomódni(ahol meg se érintettem). Szel sztem csak ez a hibája ettől eltekintve jó telefon!!!

2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Hát nekem is Corby-m van. Jó telefon meg minden 1 csomó mindent letudtam tölteni rá, Hátterek (ha rá keresel) zenék, játékok...minden. Csak az a szomorú benne hogy most volt Áprilisban 1 éves és már megy tönkrefele. Vigyázok rá a külsejére is nagyon, naponta letörlöm optikai ápolószerrel mert az is jó neki. De mostanában elég furcsa dolgokat csinál. Nemrég télen zenét kezdtem hallgatni rajta és egyszer csak nem a zene ment hanem olyan fura hangot adott ki, hogy megijedtem, hogy tönkre megy. Ma meg volt a 2. tünete mikor nagyban csinálgatok rajta valamit és mikor a fényképezőben törölni akartam az egyik képet ( tudjátok milyen hangot ad ki akkor...) Ugye megkérdezi biztos törlöm-e? És az a hang amit akkor ad ki elhalkul. A többi hang éles de az amit akkor ad ki egyszerűen annyira halk hogy szintén nagyon megijedtem! Nem tudom mi lett a baja. Lehet meg kéne nézetnem? Kíváncsi vagyok. Nektek nem volt ilyen problémátok?
2011. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!