Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik oldalon tudok FREE...

Melyik oldalon tudok FREE játékokat letölteni iphonera?

Figyelt kérdés
Hello nem tudok regisztrálni itunesba mert bankkártya kéne de azt nem adom meg de az ingyenes játékok kellenének, tudtok oldalt ahol találhatok 1-2 játékokat ami ingyenes demo ?
2010. júl. 27. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
itunes-ban átállítod magadat úgy hogy usa-ban laksz, utána be lehet jelölni egy olyan opciót a bankkártyás résznél hogy "none", így tudsz regisztrálni. utána tölthetsz le ingyen játékokat. ilyen netes oldalakról szerintem nem lehet, bár nem tudom. de én úgy csináltam ahogy leírtam, az a biztos.
2010. júl. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látok olyat az usa regisztrációnál none-t (tudom mi az anno énis úgy regiztem a magyarra csak megszűnt) most az usánál visa,master card , ilyen zöld bankjegy,discover,paypal van csak :/ Most mi a teendő ?
2010. júl. 27. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes játékot próbálj meg letölteni itunesból és ha ott regisztrálsz, akkor lesz "none" opció is.
2010. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kössz igy megy
2010. júl. 27. 09:56
 5/5 anonim válasza:
lehet iPhone-rol is letölteni játékokat de ha letöltöd internetröl iphone-ra a cydia-t akkor onna is tudsz jatékokat meg még sok mas dolgot is letölteni...
2010. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!