Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállitás után a...

Gyári visszaállitás után a telefon memóriájából vissza lehet bármilyen adatot szerezni?

Figyelt kérdés
Már mint csináltam a telón egy gyári vissza állitást és volt egy két kép meg tel szám ami elveszett és jó lenne ha meglenne. Erre van vmi program vagy valakinek valamilyen ötlete hogy lehet visszaszerezni az adatokat ?
2010. júl. 25. 14:59
1 2
 1/13 Jovanny ***** válasza:
Ha memókártyán lett volna, még esetleg, de teló belső memóriájából nem tudod visszaállítani sajna. Tapasztalatnak mindenesetre jó volt.
2010. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vissza lehet képeket keresni arra már rá jöttem. Olyan progival amivel a vinyóról lehet vissza keresni a dolgokat formázás után :D
2010. júl. 25. 22:08
 3/13 anonim válasza:
Sikerült azóta visszaszerezni az elveszett fájlokat? Ha igen, mivel?
2010. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Képeket tudtam csak de egy két kép sérült sajnos. EasyRecovery Professional nevű programmal tudtam vissza állítani a képeket.
2010. dec. 5. 11:32
 5/13 A kérdező kommentje:
De szerintem bármilyen olyan progi jó amivel formázás után vissza lehet állítani a programokat. Csak sajnos az smseket nem tudtam semmivel se vissza állítani mivel nem sim kártyán voltak az smsek.
2010. dec. 5. 11:34
 6/13 anonim válasza:
De a képek nem voltak törölve csak a telefon formázva? Törlés után nem jöttek volna vissza ugye?
2010. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Amúgy milyen telefonod van?
2010. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bocs,hogy ennyit kérdezek de memóriakártyáról vagy a telefon belső memóriájából állítottad vissza? Én eddig úgy tudtam,hogy a telefon belső memóriájáról nem lehet visszaállítani adatokat,mert a gép nem ismeri fel a telefon belső memóriáját meghajtóként, esetleg ha okostelefon.
2010. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
LG KP500as telom van. A belső memóriát úgy ismeri föl mint a memória kártyát egy külső adat hordozóként. Nekem a belső memóriáról tűntek el a képek mivel véletlenül (kelletem nekem játszani a szerviz kódokkal) csináltam egy gyári vissza állítást és minden törölve lett a belső memóriából.
2010. dec. 7. 21:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden adat elszállt (törlődőt)a telefonom memóriájából csak a képeket tudtam vissza állítani. Ha van még kérdések írj nyugodtan.
2010. dec. 7. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!