Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még valahonnan új...

Lehet még valahonnan új iphone 2g-t szerezni?

Figyelt kérdés

Ha drága nem olyan fontos, de amiket néztem azok mind használtak voltak, meg 60e ft körül, és még sokat kellett volna rájuk költeni. Aki tud olyan helyet ahol lehet ihpone 2g-t újonnan kapni, az légyszi írja már le. Köszönöm.

- azért 2g és nem 3gs meg 3g, sőt 4g, mert nekem bőven elég lenne a 2g-s is, és ha lehetne olcsón szerezni akkor vennék egyet. mert így most a samsung galaxy spica-val "szemezek". ha vkinek van még iphone 2g-je, és a legújabb szoftver van rajta az írja már le hogy miben másabb mint pl. az android 2.1 ami a galaxy spica-n van, meg maga a teló miben másabb. köszi-


2010. júl. 25. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
4G nem is létezik xDDDDD
2010. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
jA ÉS A SPICA SOKKAL TÖBBET TUD,ÉS NEM 3ÉVES
2010. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Spica-val szemezzél többet, sokkal jobb:D Bár azért keresek 2G-s telefont:)
2010. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja tudom, de nekem egyszer az életben kell egy APPLE IPHONE (igen csupa nagybetűvel :D), pedig nem vok egy nagy apple fan, de egy samsungot minden nemtom hanyadik ember kezében látsz, egy iphone-t meg kevesebben. Tom hogy szar meg minden, de a mostani telóm után előrelépés lenne :D ja és az iphone-ban még a multi-touch tetszik
2010. júl. 25. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Már sehol nem fogsz új 2g-s iPhone-t kapni. Már egy éve leállt a gyártása.
2010. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja akkor az jó :D
2010. júl. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!