Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elszeretném adni az 1 hónapja...

Elszeretném adni az 1 hónapja vásárolt Sony Ericson w595-ös T mobile gyártású limitált virágmintás kártyafüggetlen telefonomat. Mennyit kaphatok érte most? További infók lent!

Figyelt kérdés
12 hónap garancia van rá. Karc mentes hibátlanul működik és minden tartozék meg van hozzá.35. 000 vettem.
2010. júl. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytál rajta törlesztőrészletet, 25-30 körül elviszik gyorsan
2010. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
daninet. jónagy hülyeséget irtál most :) natehát. tök mind1 milyen törlesztő van a számládon azt majd még fizetheted.. örülj ha 15öt kapsz érte. most vittem be 2 régi telefonomat elég jó gsmbe. egy LG kp5002 és egy sonyericsson w580i-t és összesen kaptam érte 15e. ftot. mostani áraknál már nem tud versenyezni a használt telefon. mert ki venné meg első gazda után 30ért? ha saját magának ujjonnan tudja hogy a füles sem volt senki fülében még senki kezében a telefon nemvolt állítgatva semmi stbstb. 40ért?:D 40e ért már egy HTC-t veszek. és az már igen okos telefon :D
2010. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a SE W580-ért kaptam volna 8ezret. Így a tiedet is valami 10-12 ezerért vennék be. Jobb lenne ha valakinek adnád el. Hirdesd valahol. Vaterára, Expresszre, Teszveszre tedd fel, ott biztos lenne aki megvenné 20ezerért.
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!