Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál a...

Melyik szolgáltatónál a legolcsóbb a korlátlan mobilnet?

Figyelt kérdés

A legmegfelelőbb megoldás az lenne nekem ha korlátlan mobilnetet lehetne extra csomagba foglalt szutykok nélkül.


Telefonomat ritkán használom másra mint internetre, szóval nincs semmi szükségem kedvező perc/sms díjakra.


2020. márc. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Telenornál van most a hiper M net tarifa, előfizetéses 100GB adattal es 120 perccel, 7990ft ért.

Nem korlátlan, de 100GB azért elég szerintem 30 napra.

Telekomnál feltöltősként is tudsz hűség idő nélkül havi 9990ft ért valóban korlátlan netet venni.

A Vodafonnál az infinity pro havi díjas csomag van korlátlan nettel, és beszéddel 15990ft ért.

2020. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telekom: 7650Ft

Telenor 7590Ft (nem teljesen korlátlan)

Vodafonnál nem találtam korlátlant.

de bazzd miért nem nézel utána te?

2020. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

telekomnál:

2500-as havi díj ami hálózaton belül korlátlan hívás

2020. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok bocsi a többi lemaradt.

szóval a 2500-as hálózaton belül korlátlan hívás

amellé 9000 a korlátlan net

ez így 11500 havonta.

és ha kell 4000-ért igényelhetsz hozzá multisimet amin ugyanúgy használhatod a korlátlan mobilnetet és nyugodtan belerakhatod egy mobil routerbe az úgy 15.500 havonta és 2 eszközön korlátlan a net

2020. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak hogy mindenkinek a kérdése meg legyen válaszolva:

#2. Azért itt teszem fel a kérdést mert nekem eszembe sem jutott volna hogy a DIGInek létezik mobil szolgáltatása. Mivel náluk van a vezetékes szolgáltatásom, és lakhelyemen is biztosítanak INGYENES és KORLÁTLAN mobilnetet, lemaradtam volna a nekem legmegfelelőbb szolgáltatásról.

2020. márc. 5. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!