Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson k800 mit gondolt...

Sony ericsson k800 mit gondoltok róla? Jo telo? Ha t-mobilnál veszem dominoban mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem k850i-m van, kb. 2 éve vettem. Ez akkor a S-E csúcskészülékének számított. És még ma is remekül megállja a helyét (éppen csak GPS nincs benne), mindent tud, amire szükségem van. Másikat majd akkor veszek, ha ez teljesen szétmegy (eddig jól birta.)

Azt gondolom, hogy minőségben, tudásban nem sokkal maradhat le a k800-as sem.

Fogalmam sincs, mennyiért adják...

2010. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz teló, attól függ mire kell, de már vagy 4-5 éves, szóval már kicsit öreg. Egyébként pedig újonnan már 1-2 éve nem lehet kapni t-mobilnál, meg nagyon máshol sem. Viszont használtan már 10-ért hozzádvágják.
2010. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előtem lévőnek igaza van. Újónnan már max esetleg mediamarktba vagy hasonló helyen kapsz kártyaföggetlenül, de ottse nagyon hiszem nem egy mai telefon. De ez nem azt jelenti, hogy rossz én még eddig nem hallottam rosszat róla.
2010. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat am csak azért kérdeztem mert egyik ismerösömtöl venném használtan ö 15ezerért adja és csak érdeklödök:D
2010. júl. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!