Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Sony Ericsson...

Mennyibe kerül a Sony Ericsson w610i?

Figyelt kérdés
most egy gagyi telefonom van ,de szeretnék venni egy walkmant szerintetek melyik a legjobb walkman ami max. 35 ezer forintba kerül
2008. nov. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
w610 elég olcsó, a w640 ennek a tovább fejlesztése, nyáron 20000 ftra volt leárazva
2008. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább egy 810i-t ajánlanék. 2 éve használom, és még mindig az eredeti fülesével, stb. Beletettem egy 1 gigás kártyát, és ennyi. Ezen a nyáron fürödtem is vele, és lecsúsztam a csúszdán is. Beázott. Azonnal szétkap, napon kiszárít, nem piszkál egy napig, és szárít, majd bekap, és működ.

Most vettem egy N95 8GB-t, persze, újabb, meg minden, de pl nagyon szar a fülese. Rádugtam a w810hez kapott fülest. HIBÁTLAN! Állítom, ilyen jó telefonom nem volt, és nem is lesz, mint a w810i. Én újonnan vettem anno 99.999 Ft-ért. Ha ma kéne vennem (2 év tapasztalat után) egy telót, én CSAK EZT VÁLASZTANÁM!

2008. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 38 ezerér vettem w610i t a vatera.hu n nekem negyon bejött ha esetleg nem találnal w610i t akkor a k550i ugyanazt tudja
2009. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!