Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Kínai) Iphone (Java) alkalmaz...

(Kínai) Iphone (Java) alkalmazás problémák! Help!?

Figyelt kérdés

Adott egy Iphone, úgy kaptam. Fogalmam sincs hogy milyen verzió lehet.Designed by Apple, assembled in Chine ez van a hátuljára írva meg Modelid A1241 meg ilyen számok, ennyit tudok róla kb.

Elvileg 64GB-os lenne (hátuljára az van írva), de a memóriát biztos kiszedték belőle. Ha USB-n csatlakoztatom a telefont a géphez két fájlrendszer van maga a mobilé 264 KB (összesen!). Illetve van a mobilban lévő memkártyájé (2GB).

A szívás az egészben hogy nem tudom elérni hogy a Java programokat a kártyára tegye (pedig ki lehet választani a mobilt és a memkártyát is a jar fájl telepítésénél, de mindig a mobilra teszi [@Java mappa]). Nagy nehezen találtam olyan játékot aminek elég volt az a 264KB, azok futottak rendesen, leszámítva hogy nem tudtam gombokat nyomkodni mert nem imitált billentyűzetet.

Segítségeteket szeretném kérni! Most mit tudok csinálni? Biztos vannak rá jó Java játékok, programok, de maga a telefonra nem fér rá, hisz 264 KB. Kártyára nem lehetne valahogy felmásolni? Nekem nem akarta..

Please Help!

Köszi szépen!


2010. júl. 17. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítésnél ajánl fel ,hogy hova telepítése?
2010. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen kérdezi hogy tényleg telepítem-e (és itt kiír mindent hogy author hogy ki fejleszti a programot stb..) rámegyek hogy Ok. És akkor bejön a storage selection. A Phone, és a KFAT4 (memkártya).

De ha már fent van egy Java progi akkor utánna már nem kérdez rá, csak ha letörlöm őket.

2010. júl. 17. 10:27
 3/4 A kérdező kommentje:

Nade értitek..

Akármit csinálok a teló belső memirájába teszi bele.. Számítógépnél látom is a @Java mappába.

Memkártyára sehogyse telepít semmit. Most őszintén 200KB-os belső memóriára lehetne csak telepíteni Java progikat annak mi értelme lenne? Főleg érintőképernyős telefonon, amikre ált nem pár száz kb-os játékok, appok vannak.

Egyébként az Akku az scribphones..

help valaki légyszí!

2010. júl. 17. 14:50
 4/4 anonim válasza:
A memóriakártyára tégy fel egy games mappát,Próbáld + a file-okat beletenni,és onnan telepíteni. Ez az mp3 lejátszási problémákon is szokott segíteni. Remélem bejön ;-) !
2010. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!