Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Bluetooth internete...

Hogy lehet Bluetooth internetet rakni Nokia s60v3 vagy s60v5-re?

Figyelt kérdés
Valaki írja le és lécives érthető magyar nyelven :)
2010. júl. 14. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,ha kifejtenéd,hogy mit is értesz amúgy az "internetet rakni" alatt akkor én is megpróbálnék válaszolni.
2010. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kékfog egy vezeték nélküli kommunikációs rendszer két eszköz között. Mint régen az infra. Arra nem lehet internetet rakni. Nem arra való. Telefon és füles, telefon és pc, telefon és telefon közti adatforgalomra használják. Netezésre a WiFi és a GPRS való. Ha a készülék ezeket nem tudja, akkor a kör bezárult, mert ezek meg hardverek, és nem lehet őket utólag beletenni a készülékbe.
2010. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :) értem

Van a telefonomba GPRS antenna de nem tudom hogy kell aktiválni. A telefonom aljába helyezkedik el.

2010. júl. 24. 22:08
 4/5 A kérdező kommentje:

Adathálózat

CSD

HSCSD

GPRS/EGPRS Class B, multislot class 32, maximális sebesség 177/296 kbps (letöltés/feltöltés)

EDGE class B, multislot class 32, maximális sebesség: 177/296 kbps (letöltés/feltöltés)

WCDMA 2100, maximális sebesség: PS 384/384 kb/s (feltöltés/letöltés),

CS 64 kb/s

HSDPA, cat. 6, maximális sebesség 3,6 Mbps (letöltés)

TCP/IP protokoll támogatása

forrás: [link]

2010. júl. 24. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz!!!!! Igen is lehet bluetooth-on netezni!!! csak éppen ott ahol van a számítógépen internet, és bluetooth hardver.Csak ha tudnám milyen telefonról van szó könnyebben tudnék segíteni. Nekem Nokia 5230 Navi telefonom van és otthon bluetooth-on netezek S Z É L E S S Á V O N!

Add meg milyen telefonod van és lehet tudok segíteni!

2011. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!