Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-mal hogy lehet...

Nokia 5230-mal hogy lehet Wi-Fi-s routerre kapcsolodni?

Figyelt kérdés

Nincs benne Wi-Fi olvasó csak az elődjébe a nokia 5800-ába

De van benne bluetooth az USB az alapvető már de mlítem hogy ne haggyam ki.

Láttam már van ilyen téme de frissíteni kel a témát mert elhagyatott.

Tudom hogy vannak olyan programok vagy olyan hozzáférési pontott létrehozni amivel lehet bluetooth-ra csatlakozni.


Lécives ha van a porgram vagy valami akkor ide vagy e-mailre akár a programot vagy képeket is csatolvais galandras12@gmail.com


Köszönöm a pozitív segítségeket


2010. júl. 12. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemlehet.
2010. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet csak te még pl nem kerestél utánna

[link]

2010. júl. 12. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Wifire nem tudsz csatlakozni vele ha egyszer nincs benne wifi antenna. Bluetooth kapcsolathoz meg ugyebár az kell, hogy mindkét eszközbe legyen bluetooth márpedig a wifi routerbe nincs. De géppel meg lehet osztani a netet bluetoothon keresztül. De ha olyan ügyesen utánajártál a dolgoknak akkor miért nem próbálod ki azt a leírást amit belinkeltél? Igazából az is erre irányul, hogy hogyan oszt meg a netet bluetoothon.
2010. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:D:D Sehogy, mert nincs benne wifi. És nem az elődje az 5800-nak, hanem a butított változata.
2010. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ebben a leírásban hol írják, hogy routerhez lehet vele csatlakozni? PC-vel meglehet osztani, ha van bluetooth-od hozzá, de nem érne semmit, olyan lassú lenne.
2010. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* nem az utódja
2010. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebben hol talállsz te wlan-t?
2010. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem sokat értek értek belőle amit ott leírnak.

És nem WLant hanem hogy ingyen tudjak internetezni.

Van Bluetooth Adapterem de ezt egyszerűen nem értem hogy mit akar. Valaki irjameg magyarul léccives.

A programokat beszereztem hozzá de egyszerűen nem tudom elkezdeni sehogy.

2010. júl. 14. 12:47
 9/12 A kérdező kommentje:
És nekem jó za is hogy ha lassú csak legyen rajta valahogy és ingyenesen.
2010. júl. 14. 12:47
 10/12 anonim válasza:
Érdekess akkor GPS nél mért jelzi ki hogy wifi és a nokiánál mért mondták hogy akku kimélés véget az össze kapcsolat tipust le kell tiltani pl.: a wifit ki is hangsulyozták !
2010. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!