Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha a kenyérpirító nem pirítja,...

Ha a kenyérpirító nem pirítja, csak melegíti a kenyeret de az puha marad, akkor mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Próbáltam magasabb fokozaton is, a morzsatálcát kitisztítottam. Meg lehet még javítani vagy végleg elhasználódott?

2019. jún. 19. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nézzük a kristálygömböt.
2019. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem izzik belül a fűtőszál, ahogy szokott? Nem nagyon szokott ilyen bajuk lenni, mert egy fűtőszál vagy izzik, vagy megszakad.

Izzólámpát sem láthattál még olyat, ami csak úgy legyengült. (Vagy ember nem látja szemre, ha nőtt is az ellenállása, még mielőtt valaki belekötne.)

Milyen típus ez pontosan?

2019. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Világítanak az izzószálak, ugyanúgy működik, ahogy eddig. TechnoStar, pontosabban nem tudom a típusát, van rajta kiolvasztó gomb is. Kb. 3 éve használom. Lehet, hogy ennyit bírt, de ha egyszerű megoldása van a hibának, akkor nem dobnám ki.
2019. jún. 19. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg még az jut eszembe, hogy beéghet az érintkező, ami lenyomáskor kapcsolja, de az szikrázással, beégéssel is járhat, ugyanakkor a teljesítményt is korlátozná, azaz nem izzana annyira.

Tehát ez így látatlanban ellentmondásos, mert ha ugyanúgy izzik, akkor ugyanúgy fűt.

Vagy lehetne mérni teljesítményt / áramfelvételt.

A fűtőszálat kapcsoló érintkezők beégése egyébként egy kis polírpapírral javítható lenne, ha nem égett szét nagyon.

2019. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ötlet, hogy nincs nálatok 230, de még 220 V sem.

Bár ez is furcsa, mert jelentős csökkenés kellene ahhoz, hogy feltűnő legyen.

2019. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy másik kenyérfajtával. Hülyeségnek tűnhet, de láttam már olyat, hogy egy adott bolt kenyerével nem tudott mit kezdeni a pirító, míg egy másikat simán megpirított. Ha ez nem válik be, akkor viszont kuka.
2019. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!