Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Yato akkus gépekbe nem kompati...

Tosh 36 kérdése:

Yato akkus gépekbe nem kompatibilis más gyártó akkuja?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Rövid rákeresés után kiderül, hogy a Yato márkát egy lengyel cég gyártatja Taiwanon, de ezek a taiwani cégek olyanok, hogy bárkinek legyártják ugyanazt, más néven.

Tehát előfordulhat, ha látsz egy "megszólalásig" hasonló gépet, ami minden paraméterében azonos, annak az akkuja is jó lehet hozzá.

2019. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,üdv!
2019. jún. 17. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a 21-ik században már a gyártók gondosan ügyelnek arra, hogy nem csak más gyártók termékeivel ne legyen kompatibilis, hanem a saját újabb generációs holmijuk se passzoljon a régivel.

Mindig változtatnak egy kicsit, így biztosítható az, hogy mindenképpen komplett újat kelljen venned.

Ha esetleg valami sokáig működne, az is csak a véletlen műve.

2019. jún. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

#3

Nem alaptalanul írtam a #1 hozzászólásom:

[link]

A cikkben szereplő, különféle "típusú" gépeknél gondolod, hogy nem egyforma alkatrészek vannak benne?

Arról nem beszélve, hogy én magam is láttam már hasonló eseteket.

Ne a B&D vagy Bosch szintekből indulj ki, itt nem arról volt szó.

2019. jún. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magam is így gondolom,de hátha valaki tud egy olcsóbb megoldást.
2019. jún. 18. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Parkside hoz találtam egy megfelelő és olcsóbb steinhaus típust!
2019. szept. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!