Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tavaly szerelték be a klímát,...

Agnetha kérdése:

Tavaly szerelték be a klímát, július végén. Nyáron hűtött, télen fűtöttünk vele, most május eleje van. Mikor kell cseréltetni a szűrőt, stb? Köszönöm. Agnetha

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Soha, mosható szűrő van benne kiveszed csap alá teszed majd vízesen vissza és kicsit beindítod 2 perc alatt szarad
2019. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kimoshatod a szűrőt, ahogy az első említette, de a garancia miatt szólj a klímásnak, hogy tartsa karban. Fertőtlenítés, kotesek, rögzítések ellenőrzése, kültéri tisztítás... Lepecseteli a papírt oszt jöhet a nyár.
2019. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabesz147 ***** válasza:

Nálam most volt az első garanciális karbantartás, nem nagy ügy, aki műszaki beállítottságú, de nekem 8 ezret megér az éves karbantás, amíg garanciális.

You tube videók is vannak, ha később szeretnéd magad :-).

8 és 15 ezer közötti árakról tudok, és nem kötelező azzal csináltatni, aki beszerelte, (én annál maradtam).

A két előszűrőt nem árt időnként amúgy is kimosni, abból láthatod, mennyire piszkolódik.

2019. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!