Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen multimétert vegyek?

Milyen multimétert vegyek?

Figyelt kérdés
Több mindenre használnám, de ami kényesebb, hogy kondenzátorok értékeit is szeretném bemérni, kéne tudjon mikrofarad-ot. Nem tudom milyen árkategóriát érdemes már venni, láttam, hogy vannak 20-30 körül is, nem vagyok szakember, amikor kell akkor tudja amit kell és kész.
2018. okt. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ESR mérő kell ha kondenzátort is szeretnél diagnosztizálni.
2018. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A müszit tudni kell használni.
2018. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki így kérdezi, annak ZT102, illetve ANENG AN8002, Richmeters RM102, ezek ugyanazok, csak más néven.

Másnak profi munkára is használható, akkor neked is jó lesz, és ne hallgass a valóságtól elszállt fórumozókra, akik azt hiszik, hogy a drágaságot kell nézni, vagy épp szőrszálhasogató külföldi tesztekre.

Végzi a dolgát, ennyi.

2018. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, a kábel teszter miatt vettem ilyet , tökéletes.

[link]

2018. okt. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!