Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudok ajánlani olcsó de mégis...

Tudok ajánlani olcsó de mégis működőképes turmixgépet vagy botmixert?

Figyelt kérdés
Szóval csak gyümölcsturmix készítésére kell. 10e alatt legyen nem fontos h olyan erős legyen csak fel tudja dolgozni a gyümölcsöt az elég. Ha tudtok linkelni is megköszönném. :) mert ugye én keresgélek de nem tudom innen hogy mennyire működik szóval ha nektek ilyen gyengébb tipusu van és megy akkor így ajánlhattok. Köszi :)
2017. dec. 30. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Kivehető ajtós kell?
2017. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindegy milyen :D
2017. dec. 30. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
NDK turmixgép van csak.
2017. dec. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk érkeztek norvág teflonok. Baromi rondák. Gyere be! Vedd meg az összeset!
2017. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav.: norvég
2017. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyabban:

Mi ezt vettük, kb. egy hónapja. Csendes, jól dolgozik (zöldség-gyümölcs turmixhoz használjuk)

[link]

2017. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem a lányomnak ilyet. Márpedig a Tefalnal jobb nem kell. Most akciós is. [link]
2018. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!