Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol szerezhetek be Whirlpool...

Hol szerezhetek be Whirlpool mikrómhoz használati utasítást?

Figyelt kérdés

A típusa AVM210. A honlapjukon nincs magyarnyelvű, s az ügyfélszámukon kértem egyet, de nem találtak, csak "hasonlót", ami egy mosógép leírása volt :) Ezután még 3x jeleztem, hogy mit is szeretnék, de nem válaszolnak már 3 hete. Bizalmatlan lettem :(

Ha valakinek lenne egy ilyen, scannelje be nekem, mert csak kávét melegítünk egy ennél jóval okosabb mikróban már jóideje!

Köszönöm.


2007. nov. 26. 18:39
 1/5 anonim válasza:
80%

én is várok választ erre mert mi is csak kv-t melegítünk benne pedig elég sok funkciója van elvileg.

köszönöm én is!

g.a

2007. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A gugli a barátod, használd!
2007. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a gugli nem annyira jó barát! De lehet, hogy neked igen, kérlek, linkelj be nekem!
2008. febr. 19. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gugli igenis nagyon jó barát!!!Legfeljebb nem tudod használni:)Elsö keresésre kidobta nekem.


[link]


Egy csomó nyelven le tudod tölteni,igaz pont magyarul nem.Ha

esetleg nem tdsz semelyik nyelven,csak van egy ismerösöd,aki tud németül vagy angolul.

2008. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,nem olvastam végig figyelmesen a kérdésed.De attól független igaz,hogy megkérhetsz valakit,hogy fordítsa le.
2008. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!