Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch vagy AEG konyhagépek?

Bosch vagy AEG konyhagépek?

Figyelt kérdés

Jövőre teljes konyha felújítást tervezek, a kombi hűtőt, sütőt, főzőlapot, mosogatógépet is kicserélem. Érdekelne, hogy kinek melyik márka vált be. Az AEG mellett szól, hogy van rá +3 év garancia, árban kb. 10%-kal több is lenne, de nem ez az elsődleges szempont.


Köszönöm!


2017. dec. 13. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő elég megbízható, szinte mindegy.
2017. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szitibo válasza:
Nekem volt mind a két márka. Most az amerikai konyhába én Elektrolux konyhagépeket választottam, és nagyon bevált.Vecsésen van egy márkabolt, ahol egy helyen mindent beszereztem, mindenben segítettek, még a méretek szerinti beszerzésben is, hiszen a beépített konyhaszekrényhez, konyhapulthoz azt is kellett nézni.Tanácsot is adtak, és még néhány dologra felhívták a figyelmemet. (Csak egy példa: nem minden méretű beépített sütőhöz vannak olyan kiegészítők, mellyel úgy lehet kihúzni a rácsot, hogy az úgy is maradjon, a hús locsolása közben, és ne pottyanjon ki a sütő a ráccsal együtt, ha azt nem fogod.)Természetesen jelentős kedvezményt is kaptam, ami több konyhai berendezésnél nem mellékes.
2018. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!