Porszívó mizéria?!

Figyelt kérdés

Olyan porszívót keresek ami a szőnyegben/en lévő apró kutyaszőröket is tökéletesen felszívja. Főleg tapasztalatok érdekelnének!


Más kritérium nincs. (Nem ragaszkodok márkához) Árakat is írjatok légyszíves!

Köszönöm


2017. szept. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szőnyegtisztító funkcióval is rendelkező, azaz vizes üzemmódban is használható takarítógép vált be vizslaszőrre, de ez sem 100%-osan.
2017. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes olyan porszívót venni, ami takarítógép is egyben. Nekünk is olyan van, rá kell tenni pár tartozékot és akkor vizes lesz. És a tapasztalatom alapján az szedi ki a legjobban a szőrt!
2017. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nekünk régi thomas van. De van belőle már újabb, pet & family a neve.nézz utána!
2017. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Ún. turbokefét vegyél,vagy olyan gépet, amihez van..

Nekem dyson dc33 triggerhead gépem van a két macskához,(ilyen keféje van) az is jól felszedi a szőrt,de nagggyon drága. Még egyszer nem vennék: igaz, hogy eddig még tényleg nem vesztett a szívóerejéből, de macerásnak tartom a tartály tisztítását.

2017. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat, ment a zold kezecske!
2017. szept. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!