Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kutya és macskaszőrt bíró...

Kutya és macskaszőrt bíró porszívót keresek! Ha lehet porzsák nélküli lenne a jobb. Ki milyet ajánlana nekem?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam: BEEZ VC-L-1600-ECO

Sencor SVC 730RD-EUE2



2017. jan. 16. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A dirt devilnek van szüleimnek most vettem mert a régit elejtették és nagyon széttört, 19900 ért piszok erős, asszem a 220voltnál szállitással volt ennyi.

a tipusát nem tudom de googlizz..

Ez a cég elég neves, csak itthon nem ismert, régen kénytelen voltam külföldről behozni, de ár teljesitményben az egyik legjobb gyártó. Itthon már van képviselete egy kis ideje, és 25 éves cég képviseli itthon szerviz ügyben, de nem igazán fog kelleni.. :)


Remélem segithettem :)

2017. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi Úgy néz ki,hogy ez jó lesz. De kíváncsian várok még egy pár ötletre,tipusra.
2017. jan. 17. 16:05
 3/4 Maxitabi ***** válasza:
Nekem dyson dc33 riggerhead van,sok szőrt eltűntet,de a fej/kefe tisztítása macerás, a tartályé is-mert száll a por ürítéskor.. (a teljesítménye tényleg nem csökkent még-a szőrök ellenére sem).Abyuméknak is hasonlót kerestem, miele mellett döntöttünk,bár az porzsákos. Miután kipróbáltuk az üzletben a spéci állatos típust, és a többit is, sima silencet vettünk, sokkal drágább volt a spéci kefés... Azóta is szuperül működik neki,elég a szőrökre,pedig sok a szőnyeg (és rajtuk a hosszű szőrök)..
2017. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt szerencsém kipróbálni egy két tipust ismerősöknél.Mondhatom igen csak hülyének néztek mikor megkértem őket,hogy egy próbát tehetnék a porszívótokkal.És megszületett az eredmény.

Beez VC-L-1600-ECO+KF-TU-1 porszívó turbó fejjel.:)

Mindenkinek köszönöm a segítségét!

2017. jan. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!