Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legjobb legpraktikusa...

Melyik a legjobb legpraktikusabb SMOOTHIE készítő gép?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom fontos, hogy amiben elkészül abban inni is lehessen, esetleg el is vinni táskában, és viszonlag nagy porció legyen, mert utálom, ha a fele az oldalára ragad annak, amit csinálok, stb.

2017. jan. 7. 17:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha valaki segítene. A Teleshopos gépet mindenki szidja, viszont tucatnyi más gép is van már a piacon, amikből lehet választani, de összehasonlításokat sehol nem látok a neten. Az adatokat persze látja az ember, de véleméynekre lennék kíváncsi. Azt sem tudom hány watt mire elég, mindegyikre mindent írnak. Azt sem tudom a jég nem karcolja-e össze, van üveges is, vagy csak műanyag. Mindegyik ugyanolyan műanyaggal van, ami babáknak is jó, avgy vannak különbségek? Forró levest is bele szabad tenni? Melyik a legpraktikusabban tisztítható szerintetek? Stb.
2017. jan. 7. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem neked való ez úgy gondolom.
2017. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!