Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A felül- vagy az elöltöltős...

A felül- vagy az elöltöltős mosógépek a jobbak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok évvel ezelőtt, amikor divatba jött az elöltöltős mosógép, egyik tanárom ezt válaszolta az eladónak, amikor feltette azt a kérdést, hogy elöltöltős vagy felültöltős mosógépet szeretne?

- Kedves uram, ön szerint nézni akarom, ahogy a fehér mellé véletlenül betett kék kardigánom hogyan változtatja kékké a hófehér ruháimat? :)


Amúgy a felültöltős mosógépek esetén a felfüggesztés két ponton van, azaz a dobot két helyen fogja a ház, elöltöltős esetén pedig csak egy. Viszont az elöltöltős az használható polcként is, a felültöltősről mindig le kell pakolnod :)

2008. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt már mindkettő és szerintem nincs különbség. Most azért van elöltöltős,mert olyan helyen van a mosógép,hogy annak praktikusabb a használata.Szerintem eszerint dönts.
2008. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy örök kérdés szokott lenni, de valódi válasz nincs rá :) Nekünk felültöltős volt mindigis. Elöltöltőst nem is használtam, így nem tudom milyen, de a felültöltős teljesen jó, szépen meg lehet pakolni.
2008. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen a furdőszobad. a parom szuleinek felultoltos volt, en nem szerettem valamiert, nekunk ilyen nagyon nagyon keskeny eloltoltos van (kicsi a furdoszobank nagyon, es felultoltosben nem lehetett ilyen keskenyet kapni, vagy csak mi nem talaltunk), mindenesetre most eloltoltos van mar vagy 7 eve, es nagyon szeretem. rádobok egy törölkozot, ha lejar, lecsuccsenek a wcre, és szepen ulve kipakolom.

most, hogy terhes vagy, isszonyat praktikus, tudom, hogy hamar megvan, de addig se kell allnom), aztan csak osszefogom a ledobott torolkozot, es megyek is teregetni.

felultoltossel ezt nem tudom hogy jatszanam el.


de masnak meg olyan a furdoje, hogy a felultoltos a praktikusabb, biztos.

amelyik neked tetszik, mindenkeppen azt valaszd, nagyon sok kulonbseg nincs koztuk.


:D

2008. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt mindkettő. Én a felültöltős aljából néha nehezen szedtem ki a ruhát. Az előltöltőset jobban szeretem. Úgy gondoltam, hogy terhességem idején is kényelmesebb nagyterpeszben lehajolni, mint a hasamat a géphez nyomva kipakolni. Az elöltöltőst szépen mbe lehet illeszteni a konyha vagy fürdőszoba szekrényekhez. Van olyan cég, aki olyan mosdókagylót is árul, amelyiknek a a "szárnya" alá kell rakni a mosógépet. Mosni viszont mindkettő kifogástalanul mos. Abban nem volt különbség.

Azt viszont nem tudom, hogy a felültöltősben is van szárítós?

2008. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
97%
nekünk is volt mindkettő. de én a felültöltősre szavazok.
2008. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem elől töltős van ,anyumnak felül,mindketten ugyanazt a mosószert és öblítőt használtuk jó ideig,neki nagyon jó illata volt a ruháknak nekünk nem,sztem jobban öblít a felül töltős,én már legközelebb csak olyat vennék.
2008. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőt próbáltam, a felültöltős tényleg jobban bírja, és az is szempont, hogy ha valamiért le akarom állítani a mosást, és kiszedni a ruhákat, miközben még víz alatt vannak (mondjuk rájövök hogy túl sokat pakoltam be vagy benne maradt vmi a nadrág zsebében), elöltöltősnél ez nem olyan egyszerű... én is a felültöltősre szavazok.


Ha meg felmerül a terhesség, akkor a férjurad lehet olyan kedves, hogy kipakolja helyetted :)

2010. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
felöltöltős
2010. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 8 éves Indesit WT82-es elöltöltős vosimasink van és semmi baja a rozsdásodáson kívül.Az előnyöket az előttem szólók már leírták,így hát egyértelműen a következő is ilyen lesz. Viszont ha valaki nyomatja a mosógépébe a Calgont kb.havi 2000ft-jával,ezt felszorozván 12hónappal ill. 8évvel,mint aki előttem írta na egyből kijön az elképesztő eredmény: 2új gép ára ami lement a lefolyón... :D +éri???? Annak biztosan ,aki még hisz a mosógépszerelős Maunika show-os reklámokban!!! :):)
2010. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!