Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso kapszulás kávéfőző...

Nespresso kapszulás kávéfőző vagy egy Bosch darálós kávéfőző készít jobb minőségű és finomabb kávét?

Figyelt kérdés
Természetesen minőségi szemes kávéra gondolok. Mindenki isteníti a kapszulás gépeket, hogy elképesztően finom kávét készít. Darálós gép, a jó minőségű kávét frissen őrölve nem tudja hozni ezt a szintet?
2016. aug. 27. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Kapszulás kávéfőzőknek az az előnye, hogy azonnal tudsz konzisztens minőségű kávét főzni, ráadásul minden személynek olyat, amilyet kér.

Természetesen hagyományos kávéfőzővel is lehet készíteni minőségi, frissen őrölt kávéból legalább olyan jót, csak azzal többet kell szöszölni (illetve gourmet kávéfogyasztók szórakoznak még vízminőséggel, hőmérséklettel satöbbivel, de ennyire nem értek hozzá).

2016. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudja. Ritkán használod, napjában 2-3 alkalommal, és ez miatt elszaporodnak benne mindenféle állatkák.

A sok járatot, furatot, meg a jó ég tudja hogy mit lehetetlen kipucolni.

A baktérium kultúrák egyik legjobb táptalaja a kávézacc.

A kapszulásba csak a víz poshadhat bele maximum.

2016. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs jobb a darálós kávéfőzőnél. A munkahelyemen volt olyan, isteni volt. Magánszemélynek viszont szerintem drága és macerás tisztán tartani.

A kapszulással az a bajom, hogy baromira nem környezetbarát.

Így nekem marad a kotyogós.

2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:
53%
Munkahelyen van egy Martello kapszulás gép (Aldis márka), de nem szeretem,nem jó kávét főz.Gyenge is. Espresso még úgy hogy tűrhető, a hosszúkávéról meg nem is jó beszélni.Na meg drága is,70ft egy darab kapszula.Darálós gépnél nincs jobb,a kotyogót már el kell felejteni, de egy jobb káros espresso gép is jobb mint a kapszulás,vagy a kotyogós,-szerintem.
2016. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:
káros espresso, bocsi felülírta a telo.
2016. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KLENOVICS LÁSZLÓ ***** válasza:
KAROS.
2016. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!