Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki aki ért a mosogépekhez?

Playka kérdése:

Valaki aki ért a mosogépekhez?

Figyelt kérdés
A lenor gyöngyöket az adagolóba tettem nem a dobba. A mosógép meg ugrott mosás közben, hallani lehetet hogy csikarják a belsejét a gépnek a gyöngyök. Gyorsan kikapcsoltam, öntöttem vizet az adagolóba hogy olvafjonak el. Most már jobb nem hallani csikaródádt viszont a gép el kezd mosni körbe megy a dob de mindjart leáll,egy perc múlva megint kezdi ugyanezt nem folyamatosan mosna ha pihen közben. Kikapcsolás után meg a jelző lámpák össze vissza villognak. Én voltam 100% a hibás hogy elromlott? Meg lehet ezt még javitatni? Én azt hittem ha az adagolóba teszem majd a vizbe ugyanugy szépen elolvad és semmi baj nem lesz.

2016. júl. 23. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem nem igazán van köze hozzá, mert vsznű hogy elromlott, ekkora hibát a gyöngyök nem okozhattak. Maximum dugulást, nem vagyok Kallgonovics Antal csak tippeltem.
2016. júl. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogynincs köze hozzá! Várj 1-2 órát, addigra elolvadhatnak a gyöngyeid, és akkor próbáld újra indítani. Addig imádkozz. Miért kell minden nőnek ilyen okosnak lenni?
2016. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a szegény masinát a kikapcsolással megzavartad a program futtatásában, megzavarodott, nem tudja mit is jelent a te közbeavatkozásod. Majd ha lefut (úgy-ahogy) a program, a memóriája "megnyugszik" és minden renden lesz.
2016. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!