Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen LG mosógépeket éri meg...

Milyen LG mosógépeket éri meg vásárolni?

Figyelt kérdés

10 év körüli a mosógépünk és már kezd lenni egy-két nyűgje.

LG-t szeretnék lehetőleg.

A keskeny gépeik is ugyanolyan jók, mint a nem keskenyek?

Melyik árkategóriája jó?

Van olyan jó, mint régebben?


2016. jún. 16. 17:11
 1/1 anonim válasza:

Nekem Hajdu (automata) mosógépem volt, nagyon meg voltam vele elégedve. Kb. 15 évig használtam, 2 gyermek nőtt fel közben. Tehát nem volt megkímélve. Ha jól emlékszem 1X kellet benne ékszíjat cserélni. (A férjem barkácsolta meg.) Másik lakásba koltoztőnk és elajándékoztuk a mosógépet, (megbántam). Azóta 10 év eltelt és a 3-dik mosógépnél tartunk. 1) LG 3 évig szuperált, többe került a szerelése mint 1 új. (Kuka) 2) Whirlpool, ha jól emlékszem 4 vagy 5 év, már akkor baja volt, hogy hazavittük, le volt esve a kijelzője, (ezt ingyen elvégezte a szerviz), rozsdásodott és szörnyű hangos volt. Többszöri szervizelést igényelt, a végen mar nem érte megjavítási, orulem, hogy a szerelő elvitte alkatrésznek. Most Siemens van, jónak jó, de a magyar Hajdu jobb volt.

Az ékezetekért elnézést, de nemet billentyűzetű a gépem.

2016. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!