Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Orion OSPL 9000IN beltéri...

Orion OSPL 9000IN beltéri hangteljesítmény?

Figyelt kérdés
A készülék közvetlen közelében, decibelben kifejezve: a leghangosabb és a leghalkabb működése közben. Gyanús, hogy pont ez a 2 érték nem szerepel sehol. Szeretném, ha a legforróbb kánikulában sem zavarna az alvásban. Ha valaki lenne olyan kedves és androidos telefonnal megmérné: [link]

2016. jún. 2. 03:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mégsem akarok ilyet venni, már nem aktuális.
2016. jún. 3. 22:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz már nem aktuális,de én azért annyit leírok,hogy kb. két hónapja lett beüzemelve az orion ospl 9000in típusú klíma és meg vagyok vele elégedve,persze lehet sokan gagyi kínainak tartják de nekem erre tellett,egyáltalán nem hangos bár kinek mi a hangos vagy halk ez egyénfüggő,de lehet aludni mellette,halk tévézésnél szinte nem is hallani.
2016. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Gyanús, hogy pont ez a 2 érték nem szerepel sehol..."

Nem is fog, mert zajmérést a készüléktől 1 méter távolságban, süketszobában mérik és "A" típusu (karakterisztikájú) a mérés illetve az eredménye.

Amit te kérdezel (közvetlen közelében) az tulajdonképpen elvileg meghatározható, de én megkérdem:

Ha közvetlen közelében az annyit jelent: mellette.

Hol? Jobboldal (attól több mint egy méterre van a bal), baloldal, középen, ha igen alatta, felette??? Folytassan?

Na ezért nincs megadva, mert hm... értelmetlen.

2016. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!