Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 5.1-es házimozi rendszerre...

5.1-es házimozi rendszerre telefont?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung HT-E330 5.1 DVD 330W házimozim és szeretném rácsatlakoztatni a telefont zenehallgatás céljából,de semmilyen eszközt nem támogat így USB-vel nem bírom.Jack-RCA jó lehet?Azt hallottam,hogy ennél bonyolultabb és több minden kell hozzá.

[link]


2016. máj. 29. 19:30
 1/3 vatafak ***** válasza:
Persze h jó. Csak stereo-ban fog szolni
2016. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én AUX kábelt használok (én így ismerem). Az az amit a 2. válaszoló linkelt kábel. Annyi hogy ha a mobilomat dugom rá akkor halkabb (valószínű hogy a mobil a hibás mivel laptopról meg dobhártya szaggató.)
2016. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!