Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kotyogós kávéfőzőhöz jó a...

Kotyogós kávéfőzőhöz jó a sima kávédaráló, vagy erre külön típusok vannak?

Figyelt kérdés
Értelmes válasz esetén megy a zöld kéz.

2016. ápr. 9. 10:42
 1/5 szántóvető ***** válasza:

?

egy 80 éves kávéfőzőről van szó,ebből következően bármilyen daráló megteszi.(a kávét daráld jó hosszan és ennyi.)

2016. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már rég rájöttem, ha röhögni akarok, ne a humort olvasgassam. Nem is értem, hogyan merül fel ilyen kérdés valakiben.

Bármilyen, nem túl finomra őrölt kávé jó bele. Ha púderszerűen finom, az eltömheti a szűrüket. Egyébként meg mindenféle őrölt kávé jó. Ha reszelőn reszeled le a szemeket, az is. Nem kell spéci daráló.

2016. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kotyogósok voltak divatba, a boltokban csak szemeskévét lehetett kapni. Ezért a kijáratnál a legtöbb boltban beállítottak egy nagy darálót, és ott mindenki megdarálhatta a kávéját. Egy olyant kellene szerezned, mert az az igazán jó. Egyszerre belement 1 kiló kávé...
2016. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:

3-as igazad van!most hogy írod eszembe jutott.régi szép idők..

(2-esnek is igaza van,nem jó túl finomra darálni.)

2016. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a mai napig azon főzöm a kávét. Én a boltba daráltat veszek és jó bele. Paloma és Eduscho Dupla, keverem és nagyon finomat lehet belőle főzni.
2016. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!