Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi ZAN2010EL típusú...

Zanussi ZAN2010EL típusú porzsák nélküli porszívóba milyen szűrő való?

Figyelt kérdés
Körülnéztem a neten, de ehhez a típushoz nem nagyon látok sehol szűrőt, plusz, jó lenne tudnom magának a szűrőnek a típusazonosítóját - akkor célzottan kereshetnék. A Zanussi oldaláról már letöltöttem a használati útmutatót, de abban csak mindenféle figyelmeztetések vannak a készülékkel kapcsolatban, ugyanakkor arról egy szó sincs, hogy a benne lévő szűrőnek mi a típusazonosítója, illetve, hogy milyen gyakorisággal kell cserélni! Ugyanígy a szűrőről egy darab info sincs a terméklapon sem! Viszont, akárhol nézem meg a neten magát a komplett terméket -porszívót- azt látom, hogy a szűrő NEM mosható, de ennél többet nem tudni róla. Remélem tudtok adni valami használható infót, köszi előre is! Üdv.

2016. ápr. 8. 19:54
 1/1 anonim válasza:

szia. azt írja hogy a motorvédő szűrőt évente egyszer cserélni kell!

itt találtam hozzá:

[link]

2016. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!