Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet szeretnék venni,...

Mosógépet szeretnék venni, tudtok ajánlani a lenti feltételekkel?

Figyelt kérdés

Felültöltős

Legyen rajta rövid program,ami tényleg jól működik (kb. 20-30) perc

A többi program (pl. 40 fok,600 furdulat) se tartson 2 óráig.

Max. 150.000 Ft


2016. márc. 30. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a feltételeknek minden ilyen árkategóriájú gép megfelel. Bőven. Menj be egy üzletbe és nézelődj, melyik tetszik.

Mi ilyet vettünk kb. 8 hónapja: ZANUSSI ZWQ61015WA felültöltős mosógép. Van 30°C-os 30 perces 800 fordulatos programja, a 20°C-os program 1200-as fordulattal 40 perc, a 40°C-os szintén 1200 fordulattal pedig 1 óra és 10 perc; kiírja a visszalévő időt. Persze van 3-4 órás főzőprogramja is. Azért ezt választottuk, mert egy mozdulattal kivehető a mosószer adagolója, szintén egy mozdulattal szétszedhető és kimosható. Előtte Whirlpool volt, és a szétszedhetetlen, tetejére rögzített adagoló folyton bepenészedett. Bementünk egy Media Marktba és végignéztük az adagolók alapján hogy melyik tetszik. Eddig semmi panasz nincs a gépre, heti 4-5x megy.

2016. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 4 év garanciával vettük, addig legalább ingyen javítják, ha baj van.
2016. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ajánlottak egy AEG-et,mert hogy az még minőségi...anyukámnak megvettük...kb 3 hónap múlva csörgött,csattogott,kicserélték garanciában. De az alap program 2 óra 10 perc,ennél csak hosszabbak vannak rajta. Kivéve az 55! perces rövid programot. Kín kivárni... Amit írtál szimpatikus,de én nem szoktam ilyen magas fordulaton mosni, be lehet állítani kevesebbre is? Köszi! :-)
2016. márc. 30. 18:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja! És sajnos már nem egy ruhánkat tönkre tett a fent említett AEG, a mintás felsőm egy mosás után nem volt mintás többé (pedig mindent kifordítva mosok)... Egy farmer címkéje színezett bőrből volt,úgy összefogta az egészet,hogy ment a kukába...egy másik térdfarmer piros volt belülről,hogy az alját felhajtva legyen kicsit vagányabb,mint egy átlagos,na ez egy mosással elintézte,hogy piros pöttyös legyen kívül-belül... :-/ és ez mind 40 fok 800 fordulaton történt.
2016. márc. 30. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a gépen, 1200, 1000 és 800 fordulat a választható. A régi gépen csak 800 volt a max., azzal csináltunk mindent, de amióta kipróbáltuk az 1200-at, azóta nem választunk mást :) De ez panel, itt fontos, milyen gyorsan szárad meg a ruha.
2016. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :-)
2016. márc. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!