Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jóválasztás 1. varrógépnek...

Jóválasztás 1. varrógépnek (még soha nem varrtam géppel) Husqvarna viking E20?

Figyelt kérdés

Semmilyen tapasztalatom sincs a varrógépekkel. Viszont szeretnék egy háztartási varrógépet kisebb feladatokra pl.: nadrág felhajtás (akár farmer/kord)esetleg gyerekeknek takaró/ágymű/játék varrás.

Próbáltam szétnézni a piacon neten ill boltokban is és iszonyatos nagy a szórás árak extrém módon magasak. Megtudtam több varrógépszaküzlettől hogy a singerek már bóvlik, és a toyota és leányvállalatai ( E&R, Nicchi) sem megbízható minőség. Janome és Bernettét ajánlották de ezek inkább 50től indulnak...Ár-érték arányban a husqvarna tűnik a legjobb választásnak, ráadásul most egy helyen akciós is így "csak" 39-40 lenne. Van valakinek ezzel a modellel kapcsolatban tapasztalata? Mennyire felhasználó barát ill kezdőbarát? Youtubon láttam 1-2 videót róla, látszólag egyszerűnek tűnik...



#varrás #Toyota #Husqvarna #varrógép #viking E20 #E&R #Nicchi #SAinger
2015. okt. 19. 09:40
 1/1 Ügyet Lenke ***** válasza:
a Singer egy nagyon régi varrógépgyártó, annyira bóvli nem lehet, netes értékelések alapján sem az, ajánlom még a Brothert, szerintem nézz vásárlói véleményeket szakoldalakon és az szerint válassz...
2015. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!