Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vegyek?

Milyen mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves Electrolux mosógépem,s mostanra elegem lett belőle,hogy váratlanul megadja magát,s ez a "váratlanság" zavar engem,mert legalább jelezné,hogy valami nem oké.Gondoltam,hogy hagyom ezt a gépet fenébe,s veszek egy Hajdu Energoluxot garanciával,felújítottat,amire lehet úgyszintén költeni kéne majd,de legalább az jelezné.Szerintetek?
2015. szept. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyi penzed van. Amugy meg a Hajdu is beadhajta egyik pillanatrol a masikra a kulcsot.
2015. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ott legalább nem egy 30000ft-os javítási költségről beszélünk.Egyébként pénzem nem sok van,éppen egy Hajdura lenne pénzem,tehát max.40k.Talán ideiglenesen az is jó lenne,de nem tudom.Nekem még ez a pár tízezer is nagy pénz,ez van...
2015. szept. 21. 00:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként erre a gépre 1 éve is kellett 15k-t költeni,ezért nekem nem éri meg ezzel foglalkozni.
2015. szept. 21. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Maradj az electroluxnál! :) 10. éve a mosógépnek, ez már természetes hogy ilyen korba szétmennek.
2015. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!