Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van a számítógépembe 1 GB ram...

Van a számítógépembe 1 GB ram és ha mellé beteszek 2 GB nem fogják egymást rontani hogy az egyik kisebb mint a másik vagy netalán a nagyobb kiégeti a kisebbiket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 20:52
 1/6 Neuhauser László ***** válasza:
Elvileg problémamentesen kell működnie, max annyi a történet, hogy a lassabbik sebességén fog működni a rendszer és Signle Channel marad
2015. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzol hogy ha beteszek egy 2 GB meg egy 1 GB ost akkor már mind egy ha 2 GB benne hagyom oszt gyorsabb lesz?
2015. aug. 4. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
lehetőleg ugyanolyan márkát és ugyanolyan sebességűt vegyél és nem lesz gond... de érdemes megnétni hány hz-est kezel az alaplapod, mert felesleges 1600-os ha nem viszi annyin
2015. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :/ nekem most 600 mhz a Ram !!
2015. aug. 5. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Olyat már nehezen fogsz találni. DDR2 vagy DDR3 a ram?
2015. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
DDR2-ram de nekem mivel régi a gépem ezért 800 mhz !
2015. aug. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!