Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » S. O. S. Elől, vagy felültöltő...

S. O. S. Elől, vagy felültöltős mosógép? Tapasztalatok? Köszönöm.

Figyelt kérdés
háztartási nagygép,mosógép,
2015. jún. 29. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elöltöltős van, és nagyon jól működik.
2015. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

A hely is meghatározza. Van ahol csak a felültöltős fér el, mert kisebb helyet foglal. A felültöltős előnye még, hogy a forgódob tengelye mindkét végén csapágyazva van, stabilabb.

Nekünk volt elöltöltős is, évenként kellett csapágyat cseréltetni benne.

2015. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk elől töltős, mert pult alatt van :) Nagyon szeretem!
2015. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 6 éve meg van az elöl töltős, semmi baja, lekopogom. Még egyszer sem kellett szerelni.
2015. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is azért van felültöltős, mert kicsi a hely.
2015. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Nekünk is elöl töltős van már több mint 5 éve. Semmi baj nincs vele. Én akinek tudtam ezt ajánlottam :D!
2015. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy mennyire van vele gond vagy nincs, inkább a márkájától függ, nem attól, hogy felül vagy elől töltős. Mindkettőben vannak megbízhatóak és kevésbé megbízhatóak is.
2015. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

Előltöltés van, tökéletes,a felültöltősök mindig tönkrementek :(

Amúgy nekem keskeny kiviteles előltöltős van, annyi helyet foglal, mint egy felültöltös.

2015. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
91%
Felültöltős! Nálunk a fürdőszobában van, csak fenyitom beledobálom a ruhákat, majd kiveszem, nem kell hajolgatni, görnyedni. :) Azonkívül még amit írtak is, hogy két ponton van rögzítve, és keskenyebb is, nekünk a hely miatt is jobb. Anyukámnak elöltöltőse volt, mindjárt úgy kezdte, hogy folyt ki a víz elöl, vissza is vették, de akkor már felültöltőset hozott ki helyette. Tudom hogy egy rossz tapasztalatból nem lehet ítélni, de ez a kis "bibi" mindig megmarad bennem, nem is vennék elöltöltőset, de egyébként is nagyon szeretem a miénket, ez már a második mosógépünk, Zanussi.
2015. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Felültöltősöm van, már 10 éve strapálom.

Kis fürdőszoba miatt vettem, de nem bántam meg.

Előny nekem: Nem kell hajolgatni pakoláskor.

Illetve az előltöltősnél félnék az ajtó szivárgásától.

Ja és a felültöltősnél nem lehet az ajtó közé csukni ruhát, mint ahogy az elöltöltősnél néhanapján megesik, mert a mosódob ugyebár zárt mosás közben.

2015. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!