Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miert nem csavartat a mosogepem?

Miert nem csavartat a mosogepem?

Figyelt kérdés
1 napos a mosogepem es elfelejtettem kivenni a negy dobot rogzito csavart es ugy lement egy mosas ciklus. Elronthattam vele a mosogepet? Utana lement rendesen egy ciklus, de ma mar nem csavartat( 7 percet ir meg a befejezesig, de 15 perc utan is annyit ir, nem csavartatja ki a ruhakat). Megprobaltam csavartatasra tenni, az nalam 19 perc, lement 16ra, mar gyorsabban is csavartatott, de 16nal megint nem ment lejebb, 15 perc mulva is 16 volt. Es a ruhaim vizesek. Nem all le a program, en allitottam le.

#mosógép #elromlás #csavartatás #rögzitöcsavar
2015. febr. 11. 12:37
 1/2 vatafak ***** válasza:

sosem láttam csavartatós mosógépet 0.o de ha kivetted a csavarokat hogy is csavartatna ??? lehet vissza kéne tenni őket -.-


amúgy simán szétrázattad szerintem amikor rögzített dobbal csavartattál és most valamiért nem tudja kiszivattyúzni a gépből a vizet ezért áll le. valahol a szivattyú környékén pusztítottál el valamit...

2015. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy valami el lett ... de az az erdekes, hogy neha meg ha a centrifugalasra teszem neha mukodik. Ha egy ciklust valasztok, akkor meg a centrifugalasnal csak lassan forog, megall, nyomja ki a vizet, utana megint lassan forog es ezt csinalja amig le nem allitom. Nem csinalja a kettot egyutt. Amugy koszi a valaszt.
2015. febr. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!