Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki esetleg tartana nekem...

Valaki esetleg tartana nekem egy gyorstalpalót a mosógép használatáról?

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnének, hogy hogy válogatom szét a ruhákat, melyikhez milyen mosóport adok, honnan tudom, hogy mennyit adok hozzá és milyen programon kell mosnom, stb.
2015. febr. 4. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen csak világos és sötétre válogatom a ruhákat.

Ha összejön akkor törölköző külön 60 fokon, meg ágyneműhuzat, minden más 40 fokon.

Univerzális mosógélem van mindenhez, egy kupaknyi egy adaghoz.

A gépeken általában van napi mosás, az bőven elég.

2015. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát az attól függ, hogy hányan vagytok, milyen jellegű ruhák, milyen gyakran kell mosnod, hogy legyen mindig mindenből tiszta.

Én a színest, feketét, fehéret külön mosom, de van, hogy csak sötétre és világosra válogatom szét, attól függ, mennyi ruha jött össze, és van-e benne olyan, ami nagyon kell. Nem szeretem a félig rakott gépet beindítani, pedig van rajta félprogram, de akkor sem.

Univerzális mosógélt használok én is, mindenhez egy kupaknyi + öblítő (az be van csíkozva a gépen, hogy meddig). Én mindent 40 fokon mosok, de van vagy 4 programom, ami 40 fokon mos, csak különböző ideig.

A fehérekhez használok fehérítőt, nekem a Domestos-é vált be (a clorox is jó volt, csak benne maradt a szaga a ruhákban, azért cseréltem le).

2015. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!