Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok egy jó narancsfacsaró...

Tudtok egy jó narancsfacsaró gépet?

Figyelt kérdés

Olyasmi érdekelne amibe beleteszem a félbevágott narancsot fejjel lefelé, rányomok egy karos fedelet és egy nagy teljesítményű gép nagyon hamar és hatékonyan lecsavarja a narancsot (kb 2 másodperc alatt), láttam ilyen kb 40 cm magas gépet pl a Nyíregyházi Tesco bejárat melletti étkezdéjében de már azóta nincs.


Az ilyen kis pár ezer forintos 15-25 wattos kis szarok amikre neked kell konkrétan rányomni a narancsot, és ha erősen nyomod akkor megáll.. máskülönben meg nem lehet kicsavarni normálisan.. na ezek a gépek alkalmatlanok erre a célra, akkor már szinte mind1, ha kézzel csavarom...


Megfizetném én ezt, akár 40.000 ft-ot is adnék azért, csak találjak már valamit, mert neten hiába keresek, nem találok pont olyat, vagy amiről biztosan tudhatnám, hogy jó...



2015. jan. 14. 11:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az erekció és a mcdonaldsos szendvics részét nem értem, a többit sem, de nem baj :D


Inkább igyál meg te is minden reggel egy finom narancsdzsúszt! és megoldódnak a problémáid bízd ide!

2015. jan. 23. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!