Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SOS! Mi lehet a mosógépem baja?

SOS! Mi lehet a mosógépem baja?

Figyelt kérdés
Van egy Indesit felültöltős mosógépem és nem lehet elindítani. Kb két hete kezdte el, hogy folyamatosan mosott nem váltott át öblítő programra. Ha rövid programra állítottam akkor pedig kb 10 perc után leállt. Szóval tegnap bekapcsoltam és villogott az összes lámpa és nem lehet a mosást elindítani. Sőt, már ki sem lehet a gépet kapcsolni. Mi lehet a baja?
2014. nov. 16. 08:24
 1/1 anonim válasza:
hasonló problémánk volt, igaz nem mai volt a gép, de ment. a potméter a másik irányba lett eltekerve, emiatt bezazult az egész, kb 1 héten keresztül nem bírt visszaállni a progra, és a mosás sosem ért a végére. egy idő után helyreállt de a mai gépeknél ezt a programhibát nem hiszem hogy megéri megjavítani. szerintem várd meg mások válaszát is, nem biztos hogy ez a baja
2014. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!