Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép hiba? Samsung WF60F4E0N0W

Mosógép hiba? Samsung WF60F4E0N0W

Figyelt kérdés
A mosási program leállása után a mosógép nem kapcsol ki automatikusan,holott eddig mindig.Ez hibát jelent? Volt valakinek ilyen problémája? Én is ki tudom kapcsolni a gépet, nem a kényelem miatt, csak félek, hogy vmi komolyabb hibára utal. Előre is köszi!

2014. okt. 14. 11:14
 1/4 hakos1987 válasza:

Szia! Sajnos nálam is most jelentkezett ez a hiba. Találtál megoldást? Ugyan ez a típus.


Üdv

2015. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kata_79 válasza:

Bejelentettem ezt a problémát a Samsung ügyfélszolgálaton, ahol megnyugtatóan mondták, hogy az ilyen jelenség "előfordul", le lehet kapcsolni manuálisan, nem utal semmi más problémára és ettől még tökéletesen működik a mosógép.

Javasolták, hogy a mosási program befejezése után érdemes kicsit több időt várni, 10 perc után automatikusan kikapcsol.

2015. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Riuko válasza:
Pont három hónap elteltével a tegnapi napon jött elő ez a hiba nekünk is. Ezért persze nem viszem szervizbe de elég bosszantó. Nem lehet valahogy esetleg resetelni az elektronikáját?
2015. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Hasonló problémával küzdök én is. Találtatok esetleg rá megoldást? Nagyon megköszönném a válaszokat!

2016. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!