Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógépet mosógéppel együtt?

Szárítógépet mosógéppel együtt?

Figyelt kérdés
Kis lakásom van, mindenképp meg kell oldani a szárítást. Mosó-szárítógép a gondolatunk. Sokszor azt olvasom szerencsésebb a külön-külön megoldás. Véleményeket szeretnék elsősorban azoktól akiknek egyben van a gép. Milyen tipusú, hogyan vált be?
2014. szept. 13. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy Candy mosó-szárító gépem, imádtam. Pontosan 364 napig. Akkor az alaplap,a motor és a csatlakozás egy pukkanással megadta magát. 1 év garanciából volt hátra 8 óra. Hívtam Candys márkaszervízből embert.A garanciával nem volt baj, a hozzáállásukkal már inkább. 2 hónapnyi kemény küzdelem árán kaptam vissza a lóvét.

A szárítóról még: egy rendes szárítás amellett, hogy marha sokat fogyaszt sokáig is tart; kb 4 óra. Vártam, hogy lassan szedjem ki a motyót erre 3 és fél óra szárítás után egyszer csak elkezdett vizet szivattyúzni.

Na jó, röviden külön-külön.

2014. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Ha elfér akkor külön-külön a legjobb.


HA egybe van, akkor mindig többet tud mosni a gép, mint szárítani. Röviden azért, mert mosásnál a 7kg-os dobba gyűrödten rakod be a ruhát és így fér be 7 kiló, szárításnál meg azért szárít kevesebbet, mert kell a hely a ruhának, hogy ki tudjon rugni.

2014. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!