Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elindul a gép majd kifagy, és...

Elindul a gép majd kifagy, és bejön egy kék képernyő angol szöveggel, viszont csökkentett módban hibátlanul megy. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, bekapcsolom, megy kb 2 percet, azután lefagy, bejön egy kék képernyő kiírja h észlelte a problémát és hogy vegyem fel a kapcsolatot az adminnal vagy szerelővel, meg ír valamit az F8-ról, nem értem pontosan mert angolul van. Csökkentett módban viszont elindul és tudom is használni. Mi a teendő?
2014. júl. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szöveget, amit kiír, fel tudnád ide tenni?

Valamint a konfigodat is leírnád?

2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze. Pár perc és felteszem
2014. júl. 22. 22:54
 3/11 A kérdező kommentje:

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to you computer. A process or thread crucial to system a peration has unexpec tedly exited or been terminated. If this is the first time you've seen this stop error screen a restart your computer. If this screen appears again, follow these steps : Check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software many facturer for any windows updates you might need. If problems continues, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory option such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then select Safe Mode.

Techinal informations :

***STOP : 0x000000F4 (0x0000000000000003, 0xFFFFFA8008CDAB30, 0xFFFFFA8008CDAE10, 0xFFFFF80003188510)

Collecting data for crash dump ...

Initializing disk for crash dump...

Beginning dump of physical memory.

Dumping physical memory to disk : 100

Physical memory dump complete.

Contanct your sistem admin or technical support group for further assistance.



Processzor : Intel(R)Pentium(R)CPU G3420@3.20GHz 3.19GHz

RAM :4,00 GB ( 3,88 GB használható)

Rendszer típusa : 64 bites operációs rendszer

Windows 7 Ultimate



Amikor elinditom csökkentett módban a gépet, belépek a fiókomba és megjelenik egy kis ablak Windows címmel és azt írja hogy : A Windows helyreállt egy váratlan leállás után. És lentebb írja hogy Problémaesemény neve : BlueScreen

2014. júl. 22. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban nézd meg, hátha van a gépen valami vírus. Az F8-at már próbáltad nyomni? Ha igen,behozott valamit,és ha igen,mit?
2014. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most fogom megnézni az F8-at. A BIOS-ba hogy kell bemenni ?
2014. júl. 22. 23:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam az F8-at, de nem csinál semmit.
2014. júl. 22. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
A szervizt már felhívtad? Nekem ez alaplaphibának tűnik.
2014. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma fogok beszélni az ismerősömmel aki összerakta nekem a gépet. Ő biztos megtudja majd javítani. Egyébként most megint próbáltam az F8-at és olyanokat írt ki h windows javítása, helyreállítás(windows visszaállítása) stb. Windows javítására már rámentem és azt írja h nincs semmi, ami akadályozná a windows indítását.
2014. júl. 23. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
A kék képernyő általában hardverhibára utal. Én a RAM-ra tippelek a te esetedben.
2014. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már megoldottuk ismerősömmel a problémát. Visszaállítottam a gépet egy korábbi időpontba amikor normálisan ment, és kitöröltem minden letöltött fájlt és a vírusirtót is lefuttattam. Kettő vírusirtóm van és az egyik nem akar elindulni amióta ez a kék képernyős dolog történt. Letöröltem és amikor telepítem azt írja hogy belső hiba és folytatja a telepítést, és megint nem indul. A program neve : Malwarebytes Anti-malvare. Nem tudod véletlenül a probléma okát ?
2014. júl. 23. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!