Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Panellakás konyhájába szeretné...

Panellakás konyhájába szeretnék egy mosogatógépet venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Természetesen kicsi a hely, ezért "mini"-re gondoltam, ami csak 45 cm magas. De az bizonytalanított el, hogy annak csak alul van forgókarja. Jobb lenne, ha alul-felül spriccelné a vizet, de azok meg min. 9 terítékesek. Ha 45 cm lenne a szélessége,és 80-85 körüli a magassága, még az is jó lenne, de a mélysége is max. 50-52 cm legyen. Tudnátok ilyet ajánlani?
2014. jún. 17. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

alsó és felső karos legyen szerintem is. meg szerintem a legfontosabb szempont az energia + víz fogyasztás...

az mindennél fontosabb mivel akkor van igazán értelme szerintem ha spórolni is tudsz a géppel. Nekünk amióta van mosogatógép azóta havi 1 köbméterrel kevesebb víz fogy.

2014. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fél éve vettünk Candy mini mosogatógépet, hihetetlenül szeretem. Nagyon szép tisztára mosogat, csak Lidl-ös All-in-one tablettát használok bele, semmi más nem kell. 6 vagy 7 l a vízfogyasztása, könnyen kezelhető, praktikus kis gép. Csak jót tudok róla mondani!
2014. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bár én is jókat hallottam a Candy miniről, de mégis most a 45 cm-es 9 terítékes mellett tettem le a voksomat. Egy picit mélyebb, mert 60 cm-es, de bevállaltam.

Szép napot nektek!

2014. jún. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!