Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú klímát érdemes...

Milyen márkájú klímát érdemes venni, ami ha meg is hibásodik nem kerül sokba a szervizelése/alkatrésze?

Figyelt kérdés
Inverteres split 3,5kw klímát vennék, de nem tudom, hogy milyet márkát merjek megvenni, hogy a garancia idő után ha elromlik meg tudjam csináltatni és ne egy új megvételét javasolják majd.
2014. máj. 27. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

fujitsu inverter

colombus klíma kft

2014. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem, elég drágán árulják őket :(
2014. máj. 28. 05:47
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van 8 éve

nem romlott el

ha nem csak 1 nyárra veszed akkor megéri a drágább

ennek valós hűtőteljesítménye van, nem úgy mint a névtelen akciós gagyiknak a tescoban

az inverter miatt alacsony a fogyasztása

2014. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nekem már 5 éves a klímám, de az égvilágon semmi baja. Gyorsan lehűt, ha kell, és a legnagyobb melegekben is tartja a beállított hőmérsékletet. Előtte noname volt, két évig bírta, és nagyobb melegekben bizony gondot okozott neki a 10 fokos különbség. A Fujitsu a kinti 35 fok mellett is képes volt a minimum 18 fokra lehűteni a házat (persze csak egy teszt erejéig), így a nekem még kényelmes 25 fokot a legnagyobb melegben is hozza, mindenféle gond nélkül.


Szóval csak ajánlani tudom, valóban drága, de hosszútávon megéri. (és persze a villanyszámlát sem dobja meg annyival)

2014. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ismert márkát vegyél. Lehet, hogy többe kerül, de ha elromlik, nem vonogatják a vállukat, hogy nincs hozzá alkatrész, nem létezik szerviz, évekkel ezelőtt felszámolták a céget, stb. Az olcsó no name termékeknek ez a hátulütője. De általában garanciaidőn túl olcsóbban kijössz, ha veszel egy újat, mint ha javíttatod. Ne spórolj a rendszeres karbantartáson, és akkor elég sanszos, hogy nem purcan ki pár év alatt, ha pedig gyártási hibás, az általában hamar ki szokott derülni.
2014. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az elsőhöz!

Én is ott vettem :)

Fujitsu nagyon jó, imádom, olyan erős, hogy gyakran csak párátlanítás fokozaton megy, mert az is elég.

(Anyósnak drága Samsung van, már 2x javították és gyakran büdös levegőt fúj)

2014. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, igyekszem a pénztárcámhoz illő minőségit választani :)
2014. máj. 29. 05:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!