Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyen mosogatógépet vegyek?...

Melyen mosogatógépet vegyek? Kinek melyik vált be? Àr érték arányban melyiket találjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
12 terítèkeset keresnèk

2014. máj. 24. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mekkora helyed van hozzá, inox vagy fehér színű, beépített vagy különálló, illetve mennyi pénzért.
2014. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:

A 3. whirlpool mosógépünk van az első 7 évet bírt, majd szétrozsdásodott, a 2. két évet ment és elszállt az automatikája, a 3. négy éve zakatol.

Egy márkán belül sem lehet eldönteni , hogy most az a tuti.

Tehát- passz piros.

2014. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trafó1 ***** válasza:
Ha tudsz vegyél szállításközben sérültet vannak ilyen boltok pl: elektro galaxi, ugyan annyi garanciát adnak rá, vadi ujjak, néha csak egy karc van rajtuk de láttam olyat aminek csak a csomagolása sérült, néha akár 40% olcsóbban is megkapod amit szeretnél.
2014. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 éve jól működik a Zanussi ZDF 201-em

Átlagos, olcsó gép volt.

Munkapult alá építve nem is nagyon van hangja. Szabadonállóan, viszont igen.


A 8-féle mosóprogram nekem az egyetlen ami kevés.

De más (drágább) gép sem tud többet.


Szóval nem bántam meg, hogy ezt vettem.



Szerintem már nem kapni. De a Zanussi mint márka nekem több téren is elfogadható minőséget nyújt.

2014. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam volt már fagor és wírpool. még szerencse, hogy 5 éves garanciát vásároltam nekik. így most 4 éves korukban ingyen kicserélhetem őket a boltban. már voltak szerelve, de drága a javítási költségük. azt javaslom mindenkinek, hogy ha vesz ilyen drága nagy gépet, ne sajnálja az 5 éves garanciát megvenni 9000 ft-ért. megéri.
2015. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!