Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős Whirpool mosógépem...

Felültöltős Whirpool mosógépem csak 1 programban adagolja be az öblítőt, miért?

Figyelt kérdés
A mosószert sem mossa ki a tartóból ezért a ruhákhoz öntöm,de az öblítőt is csak a 40 fokos programban mossa ki az adagolóból.Alig 1 éves a gép de már garancia nincs rá.
2007. okt. 14. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is felültöltös whirpol mosógépen van. Az ajtaján 4 rekesz van. Az első a mosószernek a 90 fokos mosáshoz. A második szintén mosószeres a többi mosáshoz. a harmadik az öblitő helye. a negyedikat nem tudom, mert azt nem használom. Nem lehet hogy el van dugulva az adagoló?
2007. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem is ilyen tipus van, ismerős a probléma. Az adagoló tartályát nagyon nehezen, de le lehet venni, próbálozz ennek a kimosásával. Ugye figyeled a jelzést, hogy a mosószer a minimumot elérje? He kevesebb mosószert akarsz beletenni takarékosságból ,akkor pótold ki vizzel. (természetesen folyékony mosószert használok hozzá)A használati utasitásnál van még olyan tanács is, hogy a vizbevezető cső szűrőjét évente 2-3x tanácsos kitisztitani. ( de ehhez műszaki orientáltságú férfi szükségeltetik.)
2007. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Azért nem mossa ki, mert el van dugulva a tartály kivezetőnyílása, bele van kocsonyásodva az önlítő. Szét kell szedni annyira, amennyire csak lehet, és kimosni akár Cillit Bang vízkőoldóval. Ha sikerült, utána hígítsd az öblítőfolyadékot, hogy ne fordulhasson elő többet. Én ugyanígy jártam, csak Indesittel.
2007. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

"Alig 1 éves a gép de már garancia nincs rá."

De szavatosság létezik.

Kérdezz a www.panaszfal.hu -n, ott vannak a legjobb fogyvédők.

2008. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!