Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit kéne csinálni vele illetve...

Befersen kérdése:

Mit kéne csinálni vele illetve mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egy aeg lavamat aqua control 62600 mosógép E91 error-t jelez ki és folyamatosan csipog meg villog.

2014. jan. 13. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezt én is megtaláltam ,de nem értem mit ért azon hogy nem kap áramot vagy valami ilyesmi, mert bevan dugva meg már probáltuk más konektorba vagy más hosszabítóval is.
2014. jan. 13. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Elektromos hiba. Vigyed szerelőhöz.
2014. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vettük 2napja és egyszer mostunk vele. Kicsit hihetetlen. Vajon mit takarhat az elektromos hiba és mitől?
2014. jan. 13. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó vétel volt. :D
2014. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hibakód konkrét jelentése hogy a vezérlőpanel nem tud kommunikálni a kezelőanellal.
2014. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

72 órás csere! vissza a "feladónak"

(bejelenteni az üzletnek ahol vásároltátok, hogy azonnal cseréljék ki! vagy adják vissza a vételárat!)

ha nem úgy állnak a dologhoz, ahogy az elő van írva, kérni a Vásárlók könyvét, és FONTOS, hogy Jegyzőkönyvet is fel KELL vetetni a bejelentésről!

2014. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!