Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Remington S1051-es hajvasaló...

Remington S1051-es hajvasaló kinek van?Vélemény?

Figyelt kérdés
köszi!!!
2009. nov. 26. 20:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

ne vegyél hajvasalót kinyírja a hajadat!!! inkább szárítsd ki!!! gondolj bele hogy huzogatod a hajadon,nem érzed de probáld ki a bőrődön mennyire éget! tényleg nagyon komoly sérüléseket okoz a hajon amit majd később fogsz észrevenni :(


egy fodrász

2010. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1.oldal utolsó: Én neten rendeltem :D
2010. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

És azt még had kérdezzem már meg attól a felhasználótól aki 2009. 11.hó 26.-án írt 21.19-kor, hogy te kened valamivel a hajad h addig bírja??:O Mert nekem is már ilyen készülékem van és ilyen vállig érő hajam van..kivasalom a hajam teljesen szálkásra meg minden (pedig a vasalás előtt befújom) és utána egyből elkezd hullámosodni:S nekem is vékonyszálú hajam van.

ha tudnál esetleg segíteni ebben azt nagyon megköszönném.:)

2010. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!