Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet mosógépet fektetve...

Lehet mosógépet fektetve szállítani? Sürgős!

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat =)
2009. nov. 19. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet.A régi freonos hűtőket nem volt ildomos fektetve szállítás után egy ideig bekapcsolni.
2009. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet. Csak hogy megerősítsem az elsőt, ha még aktuális.

Esetleg van hozzá dobrögzítő csavar? Mert akkor azzal le lehet rögzíteni, ezt adják hozzá, amikor újonnan megveszed. De gondolom ezt nem igen teszik el az emberek (nekünk sincs meg).

2009. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Lehet. Ha gondolod a dobot meg lehet támasztani valamivel, de szerintem a hűtővel keverted össze. Ott a kompresszoros hűtőket nem nagyon illik lefektetni, vagy utána állva hagyni kell időt (kb. 10 órát bekapcs előtt)az olajnak a visszacsurgásra, ellenkező esetben olajütést kaphat a dugattyú és vége.
2009. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...csak nagyon féltem, azért kérdeztem =) amugy mosógép, nem hűtő
2009. nov. 19. 16:11
 5/5 hellike válasza:

Nos, hogy szállítottátok haza a mosógépet? Ha fektetve, akkor lett-e valami baja? Most én kerültem hasonló helyzetbe... :)

Köszi!

2011. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!