Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tisztítsam a hajszárítót?

Hogyan tisztítsam a hajszárítót?

Figyelt kérdés
Egyetlen ilyen kérdést se találtam eddig és nagyon érdekelne,mert olvastam a használati útmutatót ahova ez le van írva,de ott azt írták hogy tekerjem le a hátlapot...addig meg is van,de utána nem lehet semmit se leszedni és az egész rácsos,nem fér át semmi és látom,hogy le van rakodva a por! Az előző hajszárítómnak is ez lett a vége! És ha azt írjátok,hogy csavarozzam szét azt se tudom,mert a hátlapja az hozzá van illeszkedve az egész hajszárító "testéhez". Egyetlen helyen lehetne szétszedni mindkét hajszárítót ha szétcsavarozom,de olyan csavarhúzó kell hozzá,ami nem mindennapi. sőt még soha nem is láttam! HA valakinek van valami ötlete,tapasztalata az írja le kérem!

2013. nov. 3. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

a hajszárító gyártójának és pontos típusszámának ismeretében, közelebb kerülnénk a megoldáshoz!

"tekerjem le a hátlapot...addig meg is van..."

ebben a letekert részben, nincs benne a szűrő?

(pl. Philips, Braun, Remington komolyabb típusaiban ebben van benne, és cserélhető, illetve a fémszűrős, meleg mosószeres vízben mosható)

2013. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"de olyan csavarhúzó kell hozzá,ami nem mindennapi. sőt még soha nem is láttam!" ez azért van, hogy a laikus felhasználó, ne tudja egyszerűen szétszedni. A szervizek rendelkeznek hozzá való csavarhúzóval, vagy nagy profi csavarhúzó készletekben megtalálhatók ezek az egyedi csavarhúzók is. (bár egy ilyen készlet kb. 2 x annyiba kerül, mint egy közepes árú hajszárító!)
2013. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!